Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Language
pl: Język

en: Variable
pl: Zmienna

en: From
pl: Od

en: Roles
pl: Role

en: Other
pl: Inne

en: rules
pl: reguły

en: Successfully sent email to %recipient
pl: Pomyślnie wysłano e-maila do %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
pl: Pomyślnie wysłano e-maila do roli(ról) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
pl: Adres zwrotny wiadomości. Pozostaw pusty a zostanie użyty domyślny adres witryny.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
pl: Wybierz role, których użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail.
