Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Variable
sk: Premenná

en: From
sk: Od

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Other
sk: Ostatné
