Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Variable
cy: Newidiol

en: From
cy: Gan

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Other
cy: Arall
