Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Variable
da: Variabel

en: From
da: Fra

en: Roles
da: Roller

en: Other
da: Anden

en: rules
da: regler

en: Successfully sent email to %recipient
da: E-mail er sendt til %recipient
