Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: From
el: Από

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Other
el: Άλλο
