Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Language
es: Idioma

en: From
es: Desde

en: Other
es: Otro(s)

en: rules
es: reglas

en: Successfully sent email to %recipient
es: Envió el correo electrónico a %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
es: Envió el correo electrónico a los roles %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
es: El correo electrónico desde el cual se envia el correo. Dejar vacio para usar el correo electrónico global del sitio.
