Variable Email Roles (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Language
fr: Langue

en: From
fr: A partir de

en: Roles
fr: Rôles

en: Other
fr: Autre

en: rules
fr: règles

en: Successfully sent email to %recipient
fr: Courriel envoyé à %recipient avec succès

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
fr: Courriel envoyé avec succès au(x) rôle(s) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
fr: L'adresse mail de l'expéditeur. Le laisser vide pour utiliser l'adresse configurée au niveau du site.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
fr: Sélectionner les rôles dont les utilisateurs devraient recevoir l'e-mail.
