Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Variable
hi: परिवर्ती

en: From
hi: से

en: Roles
hi: भूमिका

en: Other
hi: अन्य
