Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Other
ka: სხვა
