Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Variable
kk: Мәң

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Other
kk: Басқа
