Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Variable
km: អថេរ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Other
km: ផ្សេងៗ
