Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: From
ku: له‌لایەن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Other
ku: هیتر
