Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Variable
lv: Mainīgais

en: From
lv: No

en: Roles
lv: Lomas

en: Other
lv: Citi
