Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Variable
nl: Variabele

en: From
nl: Van

en: Roles
nl: Rollen

en: Other
nl: Andere

en: rules
nl: regels
