Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Variable
oc: Variabla

en: From
oc: De

en: Roles
oc: Ròtles

en: Other
oc: Autre

en: rules
oc: règlas

en: Successfully sent email to %recipient
oc: Corrièrs electronic envoyé a %recipient amb succès

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
oc: Corrièrs electronic envoyé amb succès au(x) ròtle(s) %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
oc: L'adreça mail de l'expeditor. Lo daissar void per utilizar l'adreça configurada al niveau del site.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
oc: Seleccionar los ròtles dont los utilizaires devraient recevoir l'e-mail.
