Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Variable
ru: Переменная

en: From
ru: От

en: Roles
ru: Роли

en: Other
ru: Другое

en: rules
ru: правила

en: Successfully sent email to %recipient
ru: Успешно отправлен E-Mail получателю %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
ru: Успешно отправлен E-Mail получателям роли %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
ru: Адрес отправителя письма. Оставьте поле пустым для использования заданного в системе адреса.

en: Select the roles whose users should receive the mail.
ru: Выберите роли, чьи пользователи должны получать почтовое сообщение.
