Variable Email Roles (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Variable
sv: Variabel

en: From
sv: Från

en: Roles
sv: Roller

en: Other
sv: Övriga

en: rules
sv: regler

en: Successfully sent email to %recipient
sv: Skickade e-post till %recipient

en: Successfully sent email to the role(s) %roles.
sv: Skickade e-post till roll/rollerna %roles.

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
sv: E-postmeddelandets avsändaradress. Lämna det tomt för att använda webbplatsens konfigurerade adress.
