Variable log (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Value
ast: Valor

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Details
ast: Detalles

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
