Variable log (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: user
bg: потребител

en: Value
bg: Стойност

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Variable
bg: Променлив

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Details
bg: Детайли

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
