Variable log (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: user
ca: usuari

en: Value
ca: Valor

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Realm
ca: Paradigma

en: Details
ca: Detalls

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Clear log
ca: Neteja el registre

en: Clear form
ca: Neteja el formulari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Database log messages to keep
ca: Missatges de registre de la base de dades a mantenir

en: Master
ca: Mestre

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.
