Variable log (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: user
da: bruger

en: Value
da: Værdi

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Variable
da: Variabel

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Realm
da: Område

en: Details
da: Detaljer

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Old value
da: Gammel værdi

en: Offset
da: Forskydning

en: Clear log
da: Ryd log

en: Clear form
da: Ryd formular

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Never (do not discard)
da: Aldrig (kassér ikke)

en: Database log messages to keep
da: Databaselog-beskeder som gemmes

en: Asc
da: Stigende

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.
