Variable log (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
