Variable log (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Value
el: Αξία

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Clear log
el: Καθαρισμός ημερολογίου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Database log messages to keep
el: Μηνύματα που θα διατηρούνται στο ημερολόγιο της βάσης δεδομένων

en: Asc
el: Αύξ
