Variable log (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Value
et: Väärtus

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Variable
et: Muutuja

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Database log messages to keep
et: Säilitatavad andmebaasilogi kirjed

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
