Variable log (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Value
eu: Balioa

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Variable
eu: Aldagaia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
