Variable log (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Value
fi: Arvo

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Variable
fi: Muuttuja

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Old value
fi: Vanha arvo

en: Clear log
fi: Tyhjennä loki

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Never (do not discard)
fi: Ei koskaan (älä poista)

en: Database log messages to keep
fi: Tietokantalogin säilytettävät viestit

en: Master
fi: Isäntä

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.
