Variable log (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Value
gl: Valor

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Variable
gl: Variábel

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Details
gl: Detalles

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Old value
gl: Valor vello

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Clear form
gl: Limpar formulario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Database log messages to keep
gl: Mensaxes de rexistro da base de datos a manter
