Variable log (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: user
he: משתמש

en: Value
he: ערך

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Variable
he: משתנה

en: User
he: משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Realm
he: תחום

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Old value
he: ערך ישן

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
