Variable log (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Value
hr: Vrijednost

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: User
hr: Korisnik

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Database log messages to keep
hr: Čuvanje poruka zapisnika

en: Asc
hr: Uzlazno
