Variable log (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Value
hy: Արժեք

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Page
hy: Էջ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
