Variable log (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: user
is: notandi

en: Value
is: Gildi

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Variable
is: Breyta

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Details
is: Nánar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
