Variable log (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Value
kk: Мән

en: Reset
kk: Ысыру

en: Variable
kk: Мәң

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Details
kk: Мәліметтер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
