Variable log (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Variable
km: អថេរ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Database log messages to keep
km: សារ​កំណត់ហេតុ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក
