Variable log (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Value
ku: نرخ

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Database log messages to keep
ku: ئەو  پەیامانەی تۆماری بنکەی دراوە کە هەڵبگیرێن
