Variable log (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Value
ps: بيه

en: more
ps: نور

en: Variable
ps: بدلیده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Details
ps: سپړنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
