Variable log (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Value
ru: Значение

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Variable
ru: Переменная

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Настройки

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Realm
ru: Область

en: Details
ru: Подробности

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Old value
ru: Старое значение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Clear log
ru: Очистить журнал

en: Clear form
ru: Очистить форму

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Record ID
ru: Идентификатор записи

en: Never (do not discard)
ru: Никогда (не отменять)

en: Database log messages to keep
ru: dblog — количество записей

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Enable to override this field's links.
ru: Включите для переопределения ссылок этого поля.
