Variable log (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Value
sl: Vrednost

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Details
sl: Podrobnosti

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
