Variable log (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Value
vi: Giá trị

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Variable
vi: Biến

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Details
vi: Chi tiết

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Old value
vi: Giá trị cũ

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Clear log
vi: Dọn dẹp nhật ký

en: Clear form
vi: Xóa form

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Database log messages to keep
vi: Các thông báo cần ghi lại vào CSDL

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
