Variable log (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Value
ar: القيمة

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Variable
ar: متغير

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Clear form
ar: إخلاء الاستمارة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Database log messages to keep
ar: رسائل سجل قاعدة البيانات المحتفظ بها

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
