Variable log (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Value
be: Значэнне

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Variable
be: Зменная

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Details
be: Падрабязна

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Clear form
be: Ачысціць форму

en: Database log messages to keep
be: Паведамленні журнала базы дадзеных захаваць
