Variable log (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Value
cs: Hodnota

en: more
cs: více

en: Variable
cs: Proměnná

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Details
cs: Detaily

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Clear form
cs: Vyprázdnit formulář

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Never (do not discard)
cs: Nikdy (nevyřazovat)

en: Database log messages to keep
cs: Počet zachovaných záznamů v databázovém logu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
