Variable log (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Value
gu: મુલ્ય

en: more
gu: વધુ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Details
gu: વિગતો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
