Variable log (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: more
ka: მეტი

en: Variable
ka: ცვლადი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
