Variable log (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: user
lt: narys

en: Value
lt: Reikšmė

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Realm
lt: Sritis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes
