Variable log (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Value
lv: Vērtība

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Variable
lv: Mainīgais

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Realm
lv: Valstība

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Database log messages to keep
lv: Datubāzes žurnāla pieraksti, kas jāsaglabā
