Variable log (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
