Variable log (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Value
oc: Valor

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Variable
oc: Variabla

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Details
oc: Detalhs

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Old value
oc: Anciana valor

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Database log messages to keep
oc: Messatges d'enregistrament de la basa de donadas a mantenir

en: Master
oc: Maître

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.
