Variable log (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Value
pl: Wartość

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Variable
pl: Zmienna

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Realm
pl: Obszar

en: Details
pl: Szczegóły

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Old value
pl: Poprzednia wartość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear form
pl: Wyczyść formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Never (do not discard)
pl: Nigdy (nie kasuj)

en: Database log messages to keep
pl: Ilość przechowywanych wpisów w dzienniku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.
