Variable log (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Value
ro: Valoare

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Variable
ro: Variabilă

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Details
ro: Detalii

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Clear form
ro: Resetează form

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Database log messages to keep
ro: Mesaje jurnal bază de date de păstrat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Enable to override this field's links.
ro: Permite suprascrierea legăturilor acestui câmp.
