Variable log (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Value
sk: Hodnota

en: more
sk: viac

en: Variable
sk: Premenná

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Old value
sk: Stará hodnota

en: Offset
sk: Ofset

en: Clear log
sk: Vymazať správy

en: Clear form
sk: Vymazať formulár

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Database log messages to keep
sk: Počet záznamov na ponechanie v logu

en: Asc
sk: Vzostupne
